Echipe Inscrise 2018

  • Echipe inscrise categoria 2012
    • 1. CS SPORTING CLUJ NEGRU
    • 2. CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU
    • 3. BUCEGI RASNOV
    • 4. VIITORUL ARAD
    • 5. C.S. PLIMOB SIGHETU MARMATIEI – ENERGIA NEGRESTI OAS
    • 6. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALB
    • 7. ACADEMIA U-LUCEAFARUL NEGRU
    • 8. VIITORUL CLUJ
  • Echipe inscrise categoria 2011
    • 1. CS SPORTING CLUJ NEGRU
    • 2. CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU
    • 3. INTERSTAR SIBIU
    • 4. C.S. FLORESTI
    • 5. VIITORUL CLUJ ALBASTRU
    • 6. VIITORUL CLUJ ALB
    • 7. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ROSU
    • 8. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALB
    • 9.  CELTA BRASOV
    • 10. LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    • 11. CSM CAMPIA TURZII
    • 12. CAMPULUNG MOLDOVENESC
    • 13. MECSOM DEJ
  • Echipe inscrise categoria 2010
    • 1. ACSF JUNIORUL CLUJ
    • 2. CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU
    • 3. CS SPORTING CLUJ NEGRU
    • 4. PLIMOB SIGHETUL MARMATIEI
    • 5.  ACS SPORT CLUJ 2012 VERDE
    • 6. JUNIORUL AIUD
    • 7. C.S. FLORESTI
    • 8. VIITORUL CLUJ ALB
    • 9. VIITORUL CLUJ ALBASTRU
    • 10. ACS SPORT CLUJ 2012 GALBEN
    • 11. LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    • 12. A.C.S. HENIU PRUNDU BARGAULUI
    • 13. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ROSU
    • 14. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALBASTRU
    • 15. ACADEMIA U-LUCEAFARULGALBEN
    • 16. BEST KIDS REGHIN
    • 17. BEST JUNIOR CLUJ ROSU
    • 18. BEST JUNIOR CLUJ ALB
    • 19. ACS HUEDIN
  • Echipe inscrise categoria 2009
    • 1. ACADEMIA SPORTING CLUJ
    • 2. CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU
    • 3. CS SPORTING CLUJ NEGRU
    • 4. DRIBLI CLUJ
    • 5. ACS KINDER SG. DE MURES
    • 6. TARNAVENI
    • 7. VIITORUL CLUJ ALB
    • 8. VIITORUL CLUJ ALBASTRU
    • 9. CS SPORTING CLUJ GALBEN
    • 10. GALAXY TIMISOARA 1
    • 11. GALAXY TIMISOARA 2
    • 12. PLIMOB SIGHETUL MARMATIEI
    • 13. SCOALA DE FOTBAL VAETUS SIBIU
    • 14. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ROSU
    • 15. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALBASTRU
    • 16.  MEXOM DEJ
    • 17. LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    • 18. C.S.M.  CAMPIA TURZII
    • 19. BEST JUNIOR CLUJ
    • 20. VIITORUL ORADEA
    • 21. CFR CLUJ ALB
    • 22. CFR CLUJ VISINIU
  • Echipe inscrise categoria 2008
    • 1. ACADEMIA SPORTING CLUJ – NAPOCA
    • 2. CS SPORTING CLUJ – NAPOCA
    • 3. PERFORMER CONSTANTA
    • 4. JUNIORUL AIUD
    • 5. INTERSTAR SIBIU
    • 6. ACSF JUNIORUL CLUJ
    • 7. A.C.S. HENIU PRUNDU BARGAULUI
    • 8. VIITORUL CLUJ
    • 9. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALB
    • 10. ACADEMIA U-LUCEAFARUL NEGRU
    • 11. LUCEAFARUL 2010 CLUJ
  • Echipe inscrise categoria 2007
    • 1. CS SPORTING CLUJ – NAPOCA
    • 2. ACADEMIA SPORTING CLUJ – NAPOCA
    • 3. METALURGISTUL CUGIR
    • 4. PERFORMER CONSTANTA
    • 5. SOMESUL GILAU
    • 6. LPS BISTRITA
    • 7. POLI TIMISOARA
    • 8. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALBASTRU
    • 9. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALB
    • 10. ACADEMIA U-LUCEAFARUL NEGRU
    • 11. OLIMPIA AIUD
    • 12. C.S. OCNA MURES
  • Echipe inscrise categoria 2006
    • 1. SPERANTA ALBAC
    • 2. FK SPORTOO23 ZRENJANIN (SERBIA)
    • 3. CS SPORTING CLUJ – NAPOCA
    • 4. C.S. FLORESTI
    • 5. FC ARDEALUL CLUJ – NAPOCA
    • 6. LPS CLUJ
    • 7. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ROSU
    • 8. ACADEMIA U-LUCEAFARUL ALBASTRU
    • 9. VIITORUL ARAD
    • 10. PROGRESUL PECICA
    • 11. FORTUNA LUNCA MURESULUI
    • 12. UTA ARAD
    • 13. A.C.S. VIITORUL SOIMUSI