Program Turneu 2017

  • ULTIMA MODIFICARE A FOST IN DATA DE 18.05.2017 ORA 10:00

 

  • CATEGORIA 2005
    Print
             GRUPA A        GRUPA B        GRUPA C
    CS SPORTING CLUJ NEGRU CS SPORTING PORTOCALIU LUCEAFARUL CLUJ
    UNIVERSITATEA CLUJ FK SPORTO023 ZRENJANIN VIITORUL CLUJ
    AS FORTUNA LUNCA MURESULUI CFR 1907 CLUJ COLTA BRASOV
    SPERANTA ALBAC SOMESUL GILAU JUVENES TARGU MURES
    VIITORUL ARAD FC TETRA BRAZIL ARAD JUNIORUL CLUJ

     

     

     

    ZIUA DATA ORA CAT. TEREN                                            MECI      SCOR
       I 19.05. 12:00 2005 F CS SPORTING CLUJ NEGRU – UNIVERSITATEA CLUJ
       I 19.05. 12:30 2005 F VIITORUL CLUJ – JUNIORUL CLUJ
       I 19.05. 13:00 2005 F CFR 1907 CLUJ – SOMESUL GILAU
       I 19.05. 13: 30 2005 F UNIVERSITATEA CLUJ – VIITORUL ARAD
       I 19.05. 14:00 2005 F CS SPORTING PORTOCALIU – FC TETRA BRAZIL ARAD
       I 19.05. 14:30 2005 F LUCEAFARUL CLUJ – VIITORUL CLUJ
       I 19.05. 15: 00 2005 F AS FORTUNA LUNCA MURESULUI – SPERANTA ALBAC
       I 19.05. 15:30 2005 F JUVENES TARGU MURES – JUNIORUL CLUJ
       I 19.05. 16:00 2005 F CS SPORTING PORTOCALIU – FK SPORTO023 ZRENJANIN
       I 19.05. 16:30 2005 F VIITORUL ARAD – SPERANTA ALBAC
       I 19.05. 17:00 2005 F CFR 1907 CLUJ – FC TETRA BRAZIL ARAD
       I 19.05. 17:30 2005 F SOMESUL GILAU – SPORTING PORTOCALIU
       I 19.05. 18:00 2005 F CS SPORTING CLUJ NEGRU – AS FORTUNA LUNCA MURESULUI
       I 19.05. 18:30 2005 F COLTA BRASOV – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 8:00 2005 F COLTA BRASOV – LUCEAFARUL CLUJ
    II 20.05. 8:30 2005 F VIITORUL ARAD – AS FORTUNA LUNCA MURESULUI
    II 20.05. 9:00 2005 F  FC TETRA BRAZIL ARAD – SOMESUL GILAU
    II 20.05. 9:30 2005 F CS SPORTING CLUJ NEGRU -SPERANTA ALBAC
    II 20.05. 10:00 2005 F JUNIORUL CLUJ – COLTA BRASOV
    II 20.05. 10:30 2005 F LUCEAFARUL CLUJ – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 11:00 2005 F AS FORTUNA LUNCA MURESULUI – UNIVERSITATEA CLUJ
    II 20.05. 11:30 2005 F CFR 1907 CLUJ – CS SPORTING PORTOCALIU
    II 20.05. 12:00 2005 F COLTA BRASOV – VIITORUL CLUJ
    II 20.05. 12:30 2005 F SOMESUL GILAU – FK SPORTO023 ZRENJANIN
    II 20.05. 13:00 2005 F SPERANTA ALBAC – UNIVERSITATEA CLUJ
    II 20.05. 13:30 2005 F JUNIORUL CLUJ – LUCEAFARUL CLUJ
    II 20.05. 14:00 2005 F FK SPORTO023 ZRENJANIN – FC TETRA BRAZIL ARAD
    II 20.05. 14:30 2005 F VIITORUL ARAD – CS SPORTING CLUJ NEGRU
    II 20.05. 15:00 2005 F JUVENES TARGU MURES – VIITORUL CLUJ
    II 20.05. 15:30 2005 F CFR 1907 CLUJ – FK SPORTO023 ZRENJANIN
    II 20.05. 16:30 2005 F LOC. 13-15           A5-B5
    II 20.05. 17:00 2005 F LOC 10 -12           A4-B4
    II 20.05. 17:30 2005 F LOC 7-9                A3-B3
    II 20.05. 18:00 2005 F LOC 4-6                 A2-B2
    II 20.05. 18:30 2005 F LOC 1-3                 A1-B1
    II 20.05. 19:00 2005 F LOC 13-15             A5-C5
    II 20.05. 19:30 2005 F LOC 10-12             A4-C4
    III 21.05. 8:00 2005 F LOC 7-9                   A3-C3
    III 21.05. 8:30 2005 F LOC 4-6                   A2-C2
    III 21.05. 9:00 2005 F LOC 1-3                   A1- C1
    III 21.05. 9:30 2005 F LOC 13-15               B5-C5
    III 21.05. 10:00 2005 F LOC 10-12               B4-C4
    III 21.05. 10:30 2005 F LOC 7-9                   B3-C3
    III 21.05. 11:00 2005 F LOC 4-6                   B2-C2
    III 21.05. 11:30 2005 F LOC 1-3                   B1-C1
  • CATEGORIA 2006
    Print
    GRUPA A GRUPA B
    CFR 1907 CLUJ CS SPORTING CLUJ NEGRU
    CS SPORTING PORTOCALIU LUCEAFARUL CLUJ
    FC ARDEALUL  CLUJ VERDE FC ARDEALUL CLUJ PORTOCALIU
    CS INFINITY SPORT TARNAVENI VIITORUL CLUJ
    ACS PROGRESUL PECICA ACADEMIA PAUL PAP

     

    ZIUA DATA ORA CAT. TEREN                                  MECI SCOR
    I 19.05. 12:00 2006 D  LUCEAFARUL CLUJ – CS SPORTING CLUJ NEGRU  0-0
    I 19.05. 12:30 2006 D CS SPORTING PORTOCALIU – FC ARDEALUL CLUJ VERDE
    I 19.05. 13:00 2006 D LUCEAFARUL CLUJ – FC ARDEALUL CLUJ PORTOCALIU
    I 19.05. 13:30 2006 D CS SPORTING CLUJ NEGRU – VIITORUL CLUJ
    I 19.05. 14:00 2006 D FC ARDEALUL CLUJ PORTOCALIU – CS SPORTING CLUJ NEGRU
    I 19.05. 14:30 2006 D CS SPORTING PORTOCALIU – CFR 1907 CLUJ
    I 19.05. 15:00 2006 D FC ARDEALUL CLUJ VERDE- ACS PROGRESUL PECICA
    I 19.05. 15:30 2006 D LUCEAFARUL CLUJ – VIITORUL CLUJ
    I 19.05. 17:00 2006 D CS SPORTING PORTOCALIU – ACS PROGRESUL PECICA
    I 19.05. 17:30 2006 D CFR 1907 CLUJ – ACS PROGRESUL PECICA
    II 20.05. 8:00 2006 D CFR 1907 CLUJ – FC ARDEALUL CLUJ VERDE
    II 20.05. 8:30 2006 D FC ARDEALUL CLUJ  PORTOCALIU – VIITORUL CLUJ
    II 20.05. 9:00 2006 D CS SPORTING NEGRU – ACADEMIA PAUL PAP
    II 20.05. 9:30 2006 D CS SPORTING PORTOCALIU – CS INFINITY SPORT TARNAVENI
    II 20.05. 10:00 2006 D VIITORUL CLUJ – ACADEMIA PAUL PAP
    II 20.05. 10:30 2006 D FC ARDEALUL CLUJ VERDE – CS INFINITY SPORT TARNAVENI
    II 20.05. 11:30 2006 D ACADEMIA PAUL PAP – FC ARDEALUL CLUJ PORTOCALIU
    II 20.05. 12:00 2006 D CS INFINITY SPORT TARNAVENI – ACS PROGRESUL PECICA
    II 20.05. 12:30 2006 D ACADEMIA PAUL PAP – LUCEAFARUL CLUJ
    II 20.05. 13:30 2006 D CFR 1907 CLUJ – CS INFINITY SPORT TARNAVENI
    II 20.05. 15:00 2006 D LOC 1-4               A1- B2 MECI 1
    II 20.05. 15:30 2006 D LOC 1-4               A2 – B1 MECI 2
    II 20.05. 16:00 2006 D LOC 5-8             A3-B4   MECI 3
    II 20.05. 16:30 2006 D LOC 5-8               A4-B3   MECI 4
    III 21.05. 9:00 2006 D LOC 9-10             A5-B5
    III 21.05. 9:30 2006 D LOC 7-8       PIERZATOR 3- PIERZATOR 4
    III 21.05. 10:00 2006 D LOC 5-6       CASTIGATOR 3 – CASTIGATOR 4
    III 21.05. 11:00 2006 D LOC 3-4       PIERZATOR 1- PIERZATOR 2
    III 21.05. 12:00 2006 D LOC 1-2       CASTIGATOR 1 – CASTIGATOR 2
  • CATEGORIA 2007
    Print
    GRUPA A GRUPA B GRUPA C
    SPORTING PORTOCALIU CFR 1907 CLUJ SPORTING NEGRU
    DRIBLI CLUJ JUVENES TARGU MURES JUNIORI ALB SI VISINIU
    FK SPORTO023 ZRENJANIN LUCEAFARUL CLUJ VIITORUL CLUJ
    SPORTING REGHIN SPORTING RECEA VIITORUL NASAUD

     

    ZIUA DATA ORA CAT. TEREN                                  MECI SCOR
    I 19.05. 13:00 2007 E JUNIORI ALB SI VISINIU- VIITORUL CLUJ
    I 19.05. 13:30 2007 E SPORTING PORTOCALIU – DRIBLI CLUJ
    I 19.05. 14:00 2007 E CFR 1907 CLUJ – LUCEAFARUL CLUJ
    I 19.05. 14:30 2007 E DRIBLI – SPORTING REGHIN
    I 19.05. 15:00 2007 E JUVENES TARGU MURES – SPORTING RECEA
    I 19.05. 15:30 2007 E VIITORUL CLUJ – VIITORUL NASAUD
    I 19.05. 16:00 2007 E JUNIORI ALB SI VISINIU – SPORTING NEGRU
    I 19.05. 16:30 2007 E JUVENES TARGU MURES – LUCEAFARUL CLUJ
    I 19.05. 17:00 2007 E SPORTING REGHIN – FK SPORTO023 ZRENJANIN
    I 19.05. 17:30 2007 E SPORTING NEGRU – VIITORUL NASAUD
    I 19.05. 18:00 2007 E CFR 1907 CLUJ – SPORTING RECEA
    I 19.05. 18:30 2007 E SPORTING PORTOCALIU – FK SPORTO023 ZRENJANIN
    II 20.05. 8:00 2007 E SPORTING PORTOCALIU – SPORTING REGHIN
    II 20.05. 8:30 2007 E LUCEAFARUL CLUJ – SPORTING RECEA
    II 20.05. 9:00 2007 E SPORTING NEGRU – VIITORUL CLUJ
    II 20.05. 9:30 2007 E DRIBLI CLUJ – FK SPORTO023 ZRENJANIN
    II 20.05. 10:00 2007 E CFR 1907 CLUJ – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 10:30 2007 E JUNIORI ALB SI VISINIU – VIITORUL NASAUD
    II 20.05. 12:00 2007 E LOC 10-12   A4-B4
    II 20.05. 12:30 2007 E LOC 7-9       A3-B3
    II 20.05. 13:00 2007 E LOC 4-6       A2-B2
    II 20.05. 13:30 2007 E LOC 1-3       A1-B1
    II 20.05. 14:00 2007 E LOC 10-12   B4-C4
    II 20.05. 14:30 2007 E LOC 7-9         B3-C3
    II 20.05. 15:00 2007 E LOC 4-6         B2-C2
    II 20.05. 15:30 2007 E LOC 1-3         B1-C1
    III 21.05. 10:00 2007 E LOC 10-12     A4-C4
    III 21.05. 10:30 2007 E LOC 7-9           A3-C3
    III 21.05. 11:00 2007 E LOC 4-6           A2-C2
    III 21.05. 11:30 2007 E LOC 1-3           A1-C1
  • CATEGORIA 2008
    Print
    GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
    CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU SPORTING NEGRU SPORTING FLORESTI ACADEMIA SPORTING CLUJ
    ACS VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB CFR 1907 CLUJ VIITORUL CLUJ ALBASTRU CS LUCEAFARUL CLUJ
    . SPORTING RECEA LUCEAFARUL 2010 CLUJ ACADEMIA LUCEAFARUL ISCT
    ALMA SIBIU ALB ALMA SIBIU ROSU STICLA TURDA ATLETICO MADRID BUCURESTI
    JUNIORUL CLUJ JUVENES TARGU MURES CS FLORESTI JUNIORUL AIUD

     

    ZIUA DATA ORA CAT. TEREN                            MECI SCOR
    I 19.05. 12:00 2008 A ACS VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB – JUNIORUL CLUJ  14-0
    I 19.05. 12:30 2008 A SPORTING NEGRU – CFR 1907 CLUJ
    I 19.05. 13:00 2008 A SPORTING FLORESTI – VIITORUL CLUJ ALBASTRU
    I 19.05. 13:30 2008 A ACADEMIA SPORTING CLUJ – CS LUCEAFARUL CLUJ
    I 19.05. 14:00 2008 A CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU – ACS VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB
    I 19.05. 14:30 2008 A SPORTING NEGRU – LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    I 19.05. 15:00 2008 A ISCT – ATLETICO MADRID BUCURESTI
    I 19.05. 15:30 2008 A VIITORUL CLUJ ALBASTRU – CS FLORESTI
    I 19.05. 16:00 2008 A CFR 1907 CLUJ – LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    I 19.05. 16:30 2008 A CS FLORESTI – ACADEMIA LUCEAFARUL
    I 19.05. 17:00 2008 A CS LUCEAFARUL CLUJ – JUNIORUL AIUD
    I 19.05. 17:30 2008 A JUNIORUL CLUJ – SPORTING RECEA
    I 19.05. 18:00 2008 A CS LUCEAFARUL CLUJ – ATLETICO MADRID BUCURESTI
    I 19.05. 18:30 2008 A JUNIORUL AIUD – ISCT
    I 19.05. 19:00 2008 A SPORTING NEGRU – JUVENES TARGU MURES
    I 19.05. 19:30 2008 A SPORTING FLORESTI – STICLA TURDA
    II 20.05. 8:00 2008 A SPORTING RECEA – CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU
    II 20.05. 8:30 2008 A CFR 1907 CLUJ – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 9:00 2008 A JUNIORUL CLUJ – CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU
    II 20.05. 9:30 2008 A ATLETICO MADRID BUCURESTI – JUNIORUL AIUD
    II 20.05. 10:00 2008 A SPORTING RECEA – ALMA SIBIU ALB
    II 20.05. 10:30 2008 A LUCEAFARUL 2010 CLUJ – ALMA SIBIU ROSU
    II 20.05. 11:00 2008 A CS FLORESTI – STICLA TURDA
    II 20.05. 11:30 2008 A ISCT – ACADEMIA SPORTING CLUJ
    II 20.05. 12:00 2008 A ALMA SIBIU ALB – JUNIORUL CLUJ
    II 20.05. 12:30 2008 A SPORTING NEGRU – ALMA SIBIU ROSU
    II 20.05. 13:00 2008 A ACADEMIA LUCEAFARUL – SPORTING FLORESTI
    II 20.05. 13:30 2008 A ACADEMIA SPORTING CLUJ – ATLETICO MADRID BUCURESTI
    II 20.05. 14:00 2008 A CS SPORTING CLUJ PORTOCALIU – ALMA SIBIU ALB
    II 20.05. 14:30 2008 A LUCEAFARUL 2010 CLUJ- JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 15:00 2008 A VIITORUL CLUJ ALBASTRU – ACADEMIA LUCEAFARUL
    II 20.05. 15:30 2008 A   STICLA TURDA – ACADEMIA LUCEAFARUL
    II 20.05. 16:00 2008 A SPORTING RECEA – VIITORUL CLUJ ALB
    II 20.05. 16:00 2008 E CS FLORESTI – SPORTING FLORESTI
    II 20.05. 16:30 2008 A CFR 1907 CLUJ – ALMA SIBIU ROSU
    II 20.05. 16:30 2008 A JUNIORUL AIUD – ACADEMIA SPORTING  CLUJ
    II 20.05. 17:00 2008 A VIITORUL CLUJ ALBASTRU – STICLA TURDA
     II  20.05  17:30  2008  A  ALMA SIBIU ALB – ACS VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB
    II 20.05. 17:30 2008 E ISCT – LUCEAFARUL CLUJ
    II 20.05. 18:30 2008 A JUVENES TARGU MURES – ALMA SIBIU ROSU
    III 21.05. 8:30 2008 A LOC 1-8 A1-B2  MECI 1
    III 21.05. 9:00 2008 A LOC 1-8 A2-B1   MECI 2
    III 21.05. 9:30 2008 A LOC 1-8 C1-D2   MECI 3
    III 21.05. 10:00 2008 A LOC 1-8 C2-D1   MECI 4
    III 21.05. 10:30 2008 A LOC 5-8   INVINS 1- INVINS 2  MECI 5
    III 21.05. 11:00 2008 A LOC5-8   INVINS 3- INVINS 4   MECI 6
    III 21.05. 11:30 2008 A LOC 1-4 CASTIG. 1- CASTIG. 2   MECI 7
    III 21.05. 12:00 2008 A LOC1-4 CASTIG. 3- CASTIG. 4   MECI 8
    III 21.05. 12:30 2008 A LOC 7-8   INVINS 5 – INVINS 6
    III 21.05. 13:00 2008 A LOC 5-6 CASTIG. 5 – CASTIG. 6
    III 21.05. 13:30 2008 A LOC 3-4 INVINS 7- INVINS 8
    III 21.05. 14:00 2008 A LOC 1-2 CASTIG 7 – CASTIG. 8
  • CATEGORIA 2009
    Print
    GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
    SPORTING PORTOCALIU SPORTING NEGRU SPORTING FLORESTI SPORTING REGHIN
    JUNIORUL CLUJ JUNIORUL AIUD ACADEMIA SPORTING CLUJ CFR 1907 CLUJ
    LUCEAFARUL 2010 CLUJ BEST CLUJ ALB BEST CLUJ ROSU LUCEAFARUL CLUJ
    VIITORUL CLUJ ALB PRIMAVERA SATU MARE ACADEMIA LUCEAFARUL VIITORUL CLUJ ALBASTRU
    JUVENES TARGU MURES STICLA TURDA DRIBLI CLUJ KINDER BRASOV
    SPORTING RECEA AVANTUL REGHIN ALBASTRU AVANTUL REGHIN ALB

     

    ZIUA DATA ORA CAT. TEREN                            MECI SCOR
    I 19.05. 12:00 2009 C LUCEAFARUL 2010 CLUJ -VIITORUL CLUJ ALB
    I 19.05. 12:25 2009 C LUCEAFARUL CLUJ – VIITORUL CLUJ ALBASTRU
    I 19.05. 12:50 2009 C SPORTING NEGRU – JUNIORUL AIUD
    I 19.05. 13:15 2009 C BEST CLUJ ROSU – ACADEMIA LUCEAFARUL CLUJ
    I 19.05. 13:40 2009 C JUNIORUL CLUJ – JUVENES TARGU MURES
    I 19.05. 14:05 2009 C STICLA TURDA – BEST CLUJ ALB
    I 19.05. 14:30 2009 C DRIBLI CLUJ – ACADEMIA SPORTING CLUJ
    I 19.05. 14:55 2009 C SPORTING REGHIN – CFR 1907 CLUJ
    I 19.05. 15:20 2009 C SPORTING PORTOCALIU – SPORTING RECEA
    I 19.05. 15:45 2009 C  STICLA TURDA –JUNIORUL AIUD
    I 19.05. 16:10 2009 C ACADEMIA SPORTING CLUJ– SPORTING FLORESTI
    I 19.05. 16:35 2009 C DRIBLI CLUJ – BEST CLUJ ROSU
    I 19.05. 17:00 2009 C LUCEAFARUL CLUJ – CFR 1907 CLUJ
    I 19.05. 17:25 2009 C BEST CLUJ ALB – PRIMAVERA SATU MARE
    I 19.05. 17:50 2009 C VIITORUL CLUJ ALB – SPORTING RECEA
    I 19.05. 18:15 2009 C LUCEAFARUL 2010 CLUJ – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 8:00 2009 C LUCEAFARUL CLUJ – SPORTING REGHIN
    II 20.05. 8:25 2009 C JUNIORUL AIUD – BEST CLUJ ALB
    II 20.05. 8:50 2009 C JUNIORUL CLUJ – SPORTING RECEA
    II 20.05. 9:15 2009 C LUCEAFARUL 2010 – SPORTING PORTOCALIU
    II 20.05. 9:40 2009 C VIITORUL CLUJ ALB – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 10:05 2009 C SPORTING PORTOCALIU – JUNIORUL CLUJ
    II 20.05. 10:30 2009 C SPORTING NEGRU – AVANTUL REGHIN ALBASTRU
    II 20.05. 10:55 2009 C SPORTING REGHIN – AVANTUL REGHIN ALB
    II 20.05. 11:20 2009 C CFR 1907 CLUJ – KINDER BRASOV
    II 20.05. 11:45 2009 C AVANTUL REGHIN ALBASTRU – PRIMAVERA SATU MARE
    II 20.05. 12:10 2009 C AVANTUL REGHIN ALB – VIITORUL CLUJ ALBASTRU
    II 20.05. 12:35 2009 C KINDER BRASOV – LUCEAFARUL CLUJ
    II 20.05. 13:00 2009 C BEST CLUJ ALB – SPORTING NEGRU
    II 20.05. 13:25 2009 C JUNIORUL AIUD– AVANTUL ALBASTRU
    II 20.05. 13:50 2009 C PRIMAVERA SATU MARE – STICLA TURDA
    II 20.05. 14:15 2009 C BEST CLUJ ROSU – SPORTING FLORESTI
    II 20.05. 14:40 2009 C ACADEMIA LUCEAFARUL – DRIBLI CLUJ
    II 20.05. 15:05 2009 C CFR 1907 CLUJ – AVANTUL REGHIN ALB
    II 20.05. 15:30 2009 C VIITORUL CLUJ ALBASTRU – KINDER BRASOV
    II 20.05. 15:55 2009 C SPORTING RECEA – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 16:20 2009 C SPORTING PORTOCALIU – VIITORUL CLUJ ALB
    II 20.05. 16:45 2009 C JUNIORUL CLUJ – LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    II 20.05. 17:10 2009 C AVANTUL REGHIN ALBASTRU – STICLA TURDA
    II 20.05. 17:35 2009 C SPORTING NEGRU – PRIMAVERA SATU MARE
    II 20.05. 18:00 2009 C SPORTING FLORESTI – ACADEMIA LUCEAFARUL
    II 20.05. 18:00 2009 A SPORTING REGHIN – VIITORUL ALBASTRU
    II 20.05. 18:25 2009 C ACADEMIA SPORTING CLUJ– BEST CLUJ ROSU
    II 20.05. 18:50 2009 C AVANTUL REGHIN ALB – KINDER BRASOV
    III 21.05. 8:00 2009 C LUCEAFARUL 2010 CLUJ – SPORTING RECEA
    III 21.05. 8:25 2009 C VIITORUL CLUJ ALB – JUNIORUL CLUJ
    III 21.05. 8:50 2009 C JUVENES TARGU MURES – SPORTING PORTOCALIU
    III 21.05. 9:15 2009 C BEST CLUJ ALB – AVANTUL REGHIN ALBASTRU
    III 21.05. 9:40 2009 C PRIMAVERA SATU MARE – JUNIORUL AIUD
    III 21.05. 10:05 2009 C STICLA TURDA – SPORTING NEGRU
    III 21.05. 10:30 2009 C ACADEMIA LUCEAFARUL – ACADEMIA SPORTING CLUJ
    III 21.05. 10:55 2009 C DRIBLI CLUJ – SPORTING FLORESTI
    III 21.05. 11:20 2009 C LUCEAFARUL CLUJ – AVANTUL REGHIN ALB
    III 21.05. 11:45 2009 C VIITORUL ALBASTRU – CFR 1907 CLUJ
    III 21.05. 12:10 2009 C KINDER BRASOV – SPORTING REGHIN
    III 21.05. 13:00 2009 C A1-B1 MECI 1
    III 21.05. 13:00 2009 B C1- D1 MECI 2
    III 21.05. 14:00 2009 C INVINS 1 – INVINS 2
    III 21.05. 14:00 2009 B CASTIG. 1- CASTIG 2

     

  • CATEGORIA 2010
    Print
    GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
    SPORTING CLUJ PORTOCALIU CFR CLUJ VISINIU SPORTING NEGRU LUCEAFARUL CLUJ
    JUVENES TARGU MURES ACADEMIA LUCEAFARUL CLUJ VIITORUL CLUJ CFR CLUJ ALB
    ENERGIA NEGRESTI OAS MSE 08 TARGU MURES POLI TIMISOARA JUNIORUL AIUD
    TRANSILVANIA MEDIAS CS FLORESTI KIDS TAMPA BRASOV INFINITY TARNAVENI

     

    ZIUA DATA ORA CAT. TEREN                      MECI SCOR
    I 19.05. 12:00 2010 B CFR CLUJ VISINIU – CS FLORESTI  1-0
    I 19.05. 12:25 2010 B CFR CLUJ ALB – JUNIORUL AIUD
    I 19.05. 12:50 2010 B SPORTING NEGRU – VIITORUL CLUJ
    I 19.05. 13:15 2010 B SPORTING PORTOCALIU – TRANSILVANIA MEDIAS
    I 19.05. 13:40 2010 B ACADEMIA LUCEAFARUL – C.S. FLORESTI
    I 19.05. 14:05 2010 B LUCEAFARUL CLUJ – CFR CLUJ ALB
    I 19.05. 14:30 2010 B SPORTING NEGRU – POLI TIMISOARA
    I 19.05. 14:55 2010 B CFR CLUJ VISINIU– ACADEMIA LUCEAFARUL
    I 19.05. 15:20 2010 B LUCEAFARUL CLUJ – JUNIORUL AIUD
    I 19.05. 15:45 2010 B JUVENES TARGU MURES – TRANSILVANIA MEDIAS
    I 19.05. 16:10 2010 B SPORTING PORTOCALIU – ENERGIA NEGRESTI OAS
    I 19.05. 16:35 2010 B SPORTING NEGRU– KIDS TAMPA BRASOV
    I 19.05. 17:00 2010 B JUVENES TARGU MURES – ENERGIA NEGRESTI OAS
    I 19.05. 18:15 2010 B VIITORUL CLUJ – POLI TIMISOARA
    II 20.05. 8:00 2010 B VIITORUL CLUJ – KIDS TAMPA BRASOV
    II 20.05. 8:25 2010 B SPORTING PORTOCALIU – JUVENES TARGU MURES
    II 20.05. 8:50 2010 B TRANSILVANIA MEDIAS – ENERGIA NEGRESTI OAS
    II 20.05. 9:15 2010 B KIDS TAMPA BRASOV- POLI TIMISOARA
    II 20.05. 9:40 2010 B LUCEAFARUL CLUJ– INFYNITY TARNAVENI
    II 20.05. 10:55 2010 B CS FLORESTI – MSE 08 TARGU MURES
    II 20.05. 11:20 2010 B INFYNITY TARNAVENI – JUNIORUL AIUD
    II 20.05. 11:45 2010 B ACADEMIA LUCEAFARUL – MSE 08 TARGU MURES
    II 20.05. 12:10 2010 B CFR CLUJ ALB – INFINYTI TARNAVENI
    II 20.05. 12:35 2010 B CFR CLUJ VISINIU – MSE 08 TARGU MURES
    II 20.05. 14:05 2010 B LOC 13-16 A4- B4 MECI 1
    II 20.05. 14:30 2010 B LOC 13-16 C4-D4 MECI 2
    II 20.05. 14:55 2010 B LOC 9-12   A3-B3 MECI 3
    II 20.05 15:20 2010 B LOC 9-12   C3-D3 MECI 4
    II 20.05. 15:45 2010 B LOC 5-8     A2-B2 MECI 5
    II 20.05. 16:10 2010 B LOC 5-8       C2-B2 MECI 6
    II 20.05. 16:35 2010 B LOC 1-4       A1-B1 MECI 7
    II 20.05. 17:00 2010 B LOC 1-4       C1-D1 MECI 8
    III 21.05. 8:00 2010 B LOC 15-16 INVINS 1 – INVINS 2
    III 21.05. 8:25 2010 B LOC 13-14 CASTIG. 1 – CASTIG. 2
    III 21.05. 8:50 2010 B LOC 11-12 INVINS 3- INVINS 4
    III 21.05. 9:15 2010 B LOC 9-10 CASTIG. 3- CASTIG. 4
    III 21.05. 9:40 2010 B LOC 7-8 INVINS 5- INVINS 6
    III 21.05. 10:05 2010 B LOC 5-6 CASTIG. 5- CASTIG. 6
    III 21.05. 13:30 2010 C LOC 3-4 INVINS 7 – INVINS 8
    III 21.05. 13:30 2010 B LOC 1-2 CASTIG 7- CASTIG 8
  • CATEGORIA 2011
    Print
    KINDER BRASOV
    CS SPORTING CLUJ
    LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    CS LUCEAFARUL CLUJ
    ACS KIDS TAMPA BRASOV
    ALMA SIBIU

     

    ZIUA DATA ORA CAT. TEREN                            MECI SCOR
    I 19.05. 17:25 2011 B LUCEAFARUL 2010 CLUJ – LUCEAFARUL CLUJ
    I 19.05. 17:50 2011 B ACS KIDS TAMPA BRASOV – SPORTING CLUJ
    II 20.05. 10:05 2011 B ACS KIDS TAMPA BRASOV – LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    II 20.05. 10:30 2011 B KINDER BRASOV – ALMA SIBIU
    II 20.05. 12:50 2011 B ALMA SIBIU – LUCEAFARUL CLUJ
    II 20.05. 13:15 2011 B KINDER BRASOV – CS SPORTING CLUJ
    II 20.05. 13:40 2011 B CS LUCEAFARUL CLUJ – ACS KIDS TAMPA BRASOV
    II 20.05. 17:30 2011 B LUCEAFARUL 2010 CLUJ – KINDER BRASOV
    II 20.05. 17:55 2011 B CS SPORTING CLUJ –  ALMA SIBIU
    II 20.05. 18:20 2011 B KINDER BRASOV – CS LUCEAFARUL CLUJ
    II 20.05. 18:45 2011 B CS SPORTING CLUJ – LUCEAFARUL 2010 CLUJ
    III 21.05. 10:30 2011 B ACS KIDS TAMPA BRASOV – ALMA SIBIU
    III 21.05. 10:55 2011 B CS LUCEAFARUL CLUJ – CS SPORTING CLUJ
    III 21.05. 11:20 2011 B  LUCEAFARUL  2010 CLUJ – ALMA SIBIU
    III 21.05. 11:45 2011 B ACS KIDS TAMPA BRASOV – KINDER BRASOV